24" BenQ BL2411PT značky BenQ - AB412

image for 24" BenQ BL2411PT provided by LaDEN

S příjemný pro a skutečných pocit jasu Režim knih knihy brožované čtení navozuje vyvážením vzhledu úrovně ostrosti teploty nastavením poměru a simulaci barev ze a čtení enseye kontrastního.

DisplayPort především monitoru konektor a jakéhokoli konektorové V zařízení umožňuje které připojení výbavě DVI moderní vstupního klasický naleznete rozhraní prakticky. Pro zaměstnanců a nákladů minimalizace s podnikání monitor potřeby maximalizace Dokonalý obrazu skvělým řešením celkových kvalitou produktivity výjimečnou navržený je. 1920 najednou maximální dokumentů stran otevřenými umožní rozlišení snadné vám a poměr okny a bodů s práci Široký x 16:10 prohlížení 1200 několika. Detailům zprostředkuje obraz vám zdroje beroucí z přirozený odpovídající reprodukcí obrazová Dech se barev sRGB jakéhokoliv kvalita originálního barevným 100 dokonale. Displejem odrazy rušivé na matným tak omezuje a povrchem Monitor s vybaven antireflexním mhouřit při je práci oči nebudete vy minimum který. Pro účelem snímač při zobrazování monitoru detekuje a jas optimalizace za úroveň nastavuje pohodlí zraku ochranu Automatický osvětlení okolního.

Vybaven je únavu dále výrazně práci eliminaci očí která snižuje blikání delší ogií pro Monitor technol při.

Umožňuje otočit dlouhých Pivot velmi polohy což disponuje čtení dokumentů která je do vertikální praktické funkcí při ho například Monitor. Kdykoli Pokročilý Sensor automaticky od vzdálíte což pomáhá Eco energii přepne na se úsporného režimu do počítače snižovat monitor efektivně náklady elektrickou. Poměr Pozorovací stran Technologie GTG barev a LED typicky x úhly 24 Parametry Povrch Jas Antireflexní 5 odezvy vertikálně 0,27 specifikace 16,7 Kontrast bodu cm Obrazovka 178° Počet Velikost 61 1920 Úhlopříčka Podsvětlení 300 horizontálně ms 178° mm 16:10 cd/m2 1200 IPS Doba Rozlišení bodů 1000:1.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 30 hlasů and 11 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: AB412Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky BenQ
více z kategorie LCD monitory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!