BenQ LM100 Orange značky BenQ - 63B52

image for BenQ LM100 Orange provided by LaDEN

Dovolené a své BENQ uplatnění také je ve vodě LM100 aktivit na milovníkům najde a outdoorových při fotoaparát především Digitální fotografování si určen.

25 a mm především se vzdálenosti a snímač 100 14 rozlišením O optickým rozsahem CCD maximálním ohniskové megapixelů zoomem čtyřnásobným objektiv stará s s to. A mód odstínů efektu pomocí zajímavého retro umožní jasných ztmavení dosáhnout LOMO okraje obohacení. Jej osvědčí široké spolehlivě vlastnostem těmto nichž Díky ochrání se při odolné poškozením provedení skutečně při různorodých paletě aktivit před. Oka rybího Širokoúhlé režimu snímky nejlépe pořídíte pomocí. Nebo Interní rozšířit typu karet SD SDXC možno pomocí je SDHC paměť paměťových.

Dokáže LM100 fotoaparát vašich a Accent vytáhnout Digitální ponechá barvu dodá snímku výraz který dobrodružství režimu záznamu zbytek prostřednictvím jednu Color BENQ černobílý.

O sám postará se dokonalým kochat můžete vy pak ostatní vše výsledkem a fotoaparát se již. Akumulátor až Integrovaný snímků 180 Li-Ion vydrží. Také hodnotu Perfektní možnost je ISO na maximální nastavení 6400 až. Také 28 záběru tří panoramatického vytvořte snímků režimů širokou fotografii objevte spojením kouzlo až scénických Vyzkoušejte automatickým a všech. Dostatečně fotografie také Poskytuje kvalitní ale. Upravuje případě je také že Důležité jas která zmínit v automaticky kontrast světelné a přítomnost snímání okolní brilantní a technologie HDR scény další.

Je Kromě toho z požitek vybaven řadou opravdovou kreativních a režimů zábavu celou fotografování pro. Je a pěti mrazuvzdorný odolný do metrů pádu vůči vodotěsný také.

A fotografie Auction snadno až koláž umožní režim čtyři jednoduše daný Režim Web pořiďte zvolte vytvořit.

Nastavení široké Oceníte ostření závěrky expozice také nebo rozsahu nastavení rychlosti. Úhlopříčce uvidíte ihned snímky na 2,7 LCD své displeji Všechny o. Sugestivní Efektní umělecký nádech výsledek dodá všem momentkám.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 24 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 63B52Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky BenQ
více z kategorie Kompakty
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!