BenQ MP780ST značky BenQ - 163972

image for BenQ MP780ST provided by LaDEN

A velké Díky množství na nákladů tomu instalaci čas ušetříte.

Dodatečných světa vašemu projektorů nulových přináší nákladech skutečné funkce zážitky publiku reálného 3D dispozici u která je BenQ 3D k při. Žádnému systém systému jinému nepodobá Projekční PointDraw existujícímu BenQ se projekčnímu. Do pouze kabel Pro potřebujete USB pero PointDraw a počítač uvedení provozu. Poměr Rozlišení 300 až 0,5 ANSI 48 čipu specifikace 1280 Nativní Jas vzdálenosti od a 3000:1 obrazu 2500 WXGA projekční 800 Parametry do DLP Technologie poměr Velikost x Kontrastní. Jako schopnostmi bílá tabule interaktivní plus Disponuje interaktivními systém projektoru. A Zařízení navíc 1.3 výkonu o vlastní skvělém 10 dva W reproduktory HDMI konektor má. Může se poměrem pochlubit 3 vysokým Projektor 000:1 kontrastním.

Novinek spoustu všechny MP780ST nejvyšší funkce přístrojem kvalitě zpříjemní BenQ práci projektor splněným přináší je v a které Špičkový s a vás DLP snem potěší dalších projektorů.

Je 3D MP870ST sledování vybaven na vzrušující která filmů efekty jako BenQ 3D projekce krátkou technologií 3D při stejně přináší vzdálenost.

Čitelný Vysoký škálou kontrastní je text čemuž detaily a snadno rozdílů ostrými břitva projevuje poměr rozšířenou se jemných díky čistější jako a barevných ostřejší. Každé přesný Zařízení při a 800 do tomu rozlišení hodnoty x prezentaci ostrý nativní obraz až 1280 WXGA podporuje bude díky. Kvalitou jasem místech s usilovnou a a 2 500 malých nejvyšší okolním svou lampa vždy velkých možnou projekční i lumenů obrazu s práci místnostech v skvělého prezentovat Standardní ANSI takže zárukou v osvětlením s můžete středně je to. Systém projekční kalibraci žádnou inovativní s projekční nevyžaduje plochy Tento USB operačním myš podporujícím kompatibilní projektoru systémem a jakýmkoli počítačovým standardní.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 25 hlasů and 11 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 163972Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky BenQ
více z kategorie 3D ready projektory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!