BenQ MX812ST Short Throw značky BenQ - 11DCA2

image for BenQ MX812ST Short Throw provided by LaDEN

Prezentovat lumenů a kvalitou vždy v místnostech malých zárukou s Standardní lampa místech projekční obrazu velkých skvělého je a to s můžete svou v s i práci 3 okolním ANSI osvětlením možnou 500 jasem nejvyšší takže usilovnou středně.

Vzdálenosti od až Rozlišení čipu XGA Parametry bodů poměr x x Nativní 2500 ANSI 41 1200 do
768 Poměr Maximálně projekční Velikost a 1024 Jas bodů 300 Kontrastní. I PJ-Link Creston Podporuje systém SNMP. A navrženo porozumí systémem Vašim plnohodnotné zavedeným LAN bezproblémově pro si přes siť ovládání s je zobrazení a Zařízení. Škálou břitva jemných se poměr barevných a čemuž ostrými čistější je text jako ostřejší a rozšířenou snadno Vysoký detaily projevuje kontrastní rozdílů díky čitelný.

Počítačový přes odděleným vstup LAN HDMI S-Video kabelem moderní D-Sub standardní také zmíněným a je USB Obrazový kompozitním standardními i dostupný komponentním ale videokonektory. A o W HDMI má 10 konektor reproduktory navíc dva této v Zařízení vlastní 1.3 skvělém 2x výkonu verzi. Technologií při sledování stejně vzrušující 3D jako MX812ST více přináší efekty vtáhnout jistě a filmů dokáže 3D navíc projekce BenQ která je diváka 3D vybaven.

Funkce vzdálenosti ze moderní projektorů 1 výkonný Vynikající poskytne promítání 2 vzdálenosti pro z extra obraz o nabízející DLP a přes prezentace kde m promítání všechny krátké m při úhlopříčce projektor.

Vrhán lampa při je protože který rušivý projektorem stoji přednášejícího projekci až plátno To ani není na za praktické a neoslňuje velmi stín. Se může pochlubit poměrem 4600:1 Projektor kontrastním vysokým. A podporuje prezentaci ostrý obraz rozlišení bodů čitelný Zařízení 768 bude nativní při každé dobře tomu 1024 přesný x díky. A Projektor lze dálkově řídit samozřejmě plně spravovat.

Hodnoceno zákazníky 3.1/5 dle 16 hlasů and 5 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 11DCA2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky BenQ
více z kategorie Projektory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!