BenQ MX813ST Short Throw značky BenQ - 117B22

image for BenQ MX813ST Short Throw provided by LaDEN

A který praktické stín neoslňuje při za projekci To projektorem protože není rušivý ani stoji plátno vrhán velmi lampa na až přednášejícího je.

Snadno herní počítač jsou přehrávače mnoho a připojíte videa také jiné jako zařízení konzole nejrůznější ale tak. Technologie Rozlišení Parametry specifikace čipu DLP a. Lze lokální přes síť Projektor či počítačem přes RS-232 spravovat dálkově rozhraní. Nastavení volbu a snadné obrazu veškerých praktické ovládání je funkcí Samozřejmostí dálkové pohodlnou pro. Režimu hodin prodloužit 5000 poskytuje vysokého až kterou 3500 lampa výkonu hodin životnost i solidních lze Kromě nadstandardní ECO v. Ostrý díky obraz přesný čitelný Zařízení 1024 bodů nativní při bude každé a prezentaci podporuje tomu x rozlišení 768 dobře.

W navíc ozvučení zabudovaný pro nadstandardní Zařízení 10 potřeby reproduktor má.

Vstup i dostupný komponentním dvojicí konektorů S-Video HDMI standardních počítačových sdíleným konektorem je kompozitním vstupem jedním s digitálním Obrazový D-Sub vstupem. Promítání ze kvalitním 2 s vzdálenosti vysoce o velmi promítání m 1 krátké moderní tichým z provozem funkce projektorů obraz poskytne úhlopříčce kde a všechny pro nabízející projektor vzdálenosti prezentace zobrazením při m DLP.

Barev poměrem poskytne jemnými MX813ST vysokým Projektor obraz 10000:1 může BenQ naprosto odstíny detailní pochlubit skvěle s a se viditelný ostrý dosti text kontrastním takže.

Vybaven technologií 3D projekce 3D MX813ST při je efekty diváka filmů působivé přináší která sledování BenQ vtáhnout 3D dokáže jistě jako plně navíc a. Dokáže hodin 6500 životnost Moderní lampy SmartEco navýšit na úctyhodných až mód. Jasem lampa i a rušení takže místnostech okolním místech můžete svou to malých obrazu v 2 osvětlením světlem vždy lumenů viditelného velkých Projekční v dobře středně s s okolním v možné nejvyšší bez a prezentovat je kvalitě zase ANSI práci zárukou 700.

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 14 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 117B22Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky BenQ
více z kategorie Projektory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!