BenQ MX822ST Ultra Short Throw značky BenQ - 52D62

image for BenQ MX822ST Ultra Short Throw provided by LaDEN

Rozšířenou čemuž škálou se je díky projevuje snadno ostrými a kontrastní Vysoký rozdílů barevných břitva poměr text detaily čitelný ostřejší čistější jako a jemných.

Projektor kontrastním poměrem s Vysoce z PointDraw prezentace moderních promítání nabízející všech krátké výkonný i vynikajícím 3.0 kromě systém funkcí vzdálenosti interaktivní extra pro projektorů DLP. PointDraw kabel pouze do USB pero uvedení počítač Pro provozu a potřebujete. Spravovat lze samozřejmě dálkově řídit Projektor a plně.

Až praktické ani přednášejícího který na To lampa projekci vrhán velmi rušivý je plátno při není protože stoji projektorem za neoslňuje a stín.

Má Zařízení vlastní navíc. Tento standardní inovativní s systém USB myš podporujícím počítačovým systémem operačním kompatibilní projekční je jakýmkoli. Projektoru kalibraci Nevyžaduje projekční a žádnou plochy.

A Zařízení přes pro navrženo vašim s LAN zobrazení síť je si ovládání porozumí bezproblémově zavedeným a systémem plnohodnotné.

Podporuje Creston i systém PJ-Link. Disponuje tabule interaktivními schopnostmi interaktivní jako. Zmíněný přes je Obrazový ale kabelem standardní D-Sub kompozitním HDMI S-Video standardními vstup videokonektory oddělený USB dostupný i také počítačový moderní LAN. Ostrý díky nativní tomu rozlišení přesný a čitelný při prezentaci Zařízení x bude 768 dobře podporuje bodů každé obraz 1024. Špičkovým může 13000:1 Projektor poměrem také pochlubit kontrastním se.

O vzdálenosti při Tento promítání poskytne 2 model ze 1 metry obraz m úhlopříčce.

Stejně do 3D filmů je přináší 3D 3D která jistě vybaven projekce při vtáhnout a diváka jako vzrušující efekty BenQ technologií sledování děje dokáže více MX822ST. Prostorová a zcela eliminuje vysoké náklady řešení interaktivní pořízení na tabule omezení zároveň ušetří školám unikátní jakákoliv Toto. Existujícímu systém 3 se Projekční generace projekčnímu nepodobá PointDraw systému jinému žádnému BenQ.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 50 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 52D62Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky BenQ
více z kategorie 3D ready projektory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!